Oferta Filmowania 2023/2024pakiet brązowy

pakiet srebrny

pakiet złoty

Klip z przygotowań Państwa Młodych Klip z przygotowań Państwa Młodych Klip z przygotowań Państwa Młodych
Ceremonia ślubna w kościele Ceremonia ślubna w kościele Ceremonia ślubna w kościele
Przyjęcie weselne od wejścia na salę do oczepin Przyjęcie weselne od wejścia na salę do oczepin Przyjęcie weselne od wejścia na salę do oczepin
Skrót wesela - najważniejsze momenty z całego dnia w formie klipu Skrót wesela - najważniejsze momenty z całego dnia w formie klipu Skrót wesela - najważniejsze momenty z całego dnia w formie klipu
Długość filmu według ustaleń Długość filmu według ustaleń Długość filmu według ustaleń
2 operatorów kamer 2 operatorów kamer 2 operatorów kamer
Ujęcia lotnicze z drona Ujęcia lotnicze z drona Ujęcia lotnicze z drona
Pendrive w eleganckim pudełku drewnianym Pendrive w eleganckim pudełku drewnianym Pendrive w eleganckim pudełku drewnianym
Film dostępny również online Film dostępny również online Film dostępny również online
Plenerowa sesja wideo w dniu wesela, na potrzeby skrótu wesela. Plenerowa sesja wideo w dniu wesela, na potrzeby skrótu wesela. Plenerowa sesja wideo w dniu wesela, na potrzeby skrótu wesela.


Zapytaj o ceny: 698 638 074 info@cpmedia.plDlaczego 2 operatorów?

W dzisiejszych czasach wesele stało się małym eventem, na którym ilość atrakcji oraz wydarzeń sprawia, iż nie jest możliwe sfilmowanie wszystkiego z jednej kamery. Dodatkowa kamera sprawia, że sceny nie są nudne, ujecia są ukazywane z różnych perspektyw, brak jest długich, nieciekawych ujęć

Świetnym przykładem może tutaj być moment zaślubin, który nagrany tylko z jednej kamery, będzie po prostu statyczną, długą sceną zapisaną z jednej pozycji.

Długośc filmu według ustaleń

Będąc na weselu staramy się nakręcić prawie kaźdą chwilę podczas Waszego dnia. Mając dużą ilość materiałów z dwóch kamer jesteśmy w stanie zmontować dla Was film o długości najbardziej Wam odpowiadającej.
Chcecie dobrze zmontowany film o długości ok. 30 minut? Nie ma problemu.
Lubicie długie filmy, które trwają 1,5 h? Dajcie nam znać! Długość filmu jest indywidualnie ustalana, jednak z doświadczenia wiemy, że z jednego dnia optymalna długość Waszej pamiątki to ok. 60min.


Przykładowe filmy

CO NAS WYRÓŻNIA

Zajmujemy się filmem od ponad 10 lat, wywodząc się z imprez i koncertów klubowych. W przeciągu dekady stworzyliśmy kilkadziesiąt teledysków, relacji klubowych, z eventów na powietrzu, a także spotów, filmów reklamowych dla firm.
Doświadczenie to pozwala nam podchodzić do imprez weselnych z szerszą perspektywą, wykonując relacje w nieco innym, filmowym stylu.

sprawdź naszą druga markę

telewizja klubowa cpclub


roboty ledowe na weselu


wybierz dodatkowe filmy do pakietuPodziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców w formie filmu może być wspaniałym prezentem przekazanym podczas wesela. Mając rzutnik (posiadamy w swojej ofercie) mogą Państwo zrobić premierę filmu w czasie imprezy.

W zestawie otrzymują Państwo 3 komplety płyt DVD/Blu-ray (po jednej dla rodziców, jedna kopia dla Was), z indywidualną okładką oraz nadrukiem na płytę.

Teledysk Ślubny nakręcony w osobnym dniu

Sesja ślubna wideo nagrana w osobny dzień w formie romantycznej opowieści, wesołego teledysku, lipdub'a, lub po prostu przedstawiający Was i uczucie między Wami. Jest to swego rodzaju odpowiednik sesji fotograficznej wykonywanej w inny dzień, coś wyjątkowego, co nie da się nakręcić podczas dnia weselnego.

Wy kręcicie - My montujemy!

Przedstawiamy Wam świetną alternatywę i ciekawy sposób np. na zakończenie filmu, na podziękowania dla gości weselnych, zaproszenie znajomych na ceremonię kościelną, którzy nie będą mogli być na sali weselnej, lub wszystkie opcje razem.

My dajemy Wam kamerkę GoPro na klika dni, Wy w tym czasie krecicie wszystko to co Wam wpadnie do głowy: zwykly/niezwykly poranek, Wasze podziękowania, coś co zawsze chcieliście przekazać, ale nie mieliście odwagi. Wszystko co tylko można.

Po wszystkim oddajecie nam kamerkę, a my z zapisanego materiału montujemy ciekawy i dynamiczny film.


Referencje klientów

Anna & Tomasz - Kraków
Aleksandra & Marek - Lubliniec
Olga & Wojtek - Olkusz

W naszej ofercie posiadamy również fotografa, zespół, dj'a oraz fotobudkę. zapytaj o szczegóły.


Kontakt

  • Cp Media Krzysztof Mucha
  • +48 698 638 074
  • ul. Powstańców 80
    42-700 Sadów
    Poland

  • cpmediapl
  • CpClub.tv