Filmy klubowe

Relacje z klubów to dziedzina, w której jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce i mamy potężne doświadczenie. Odwiedziliśmy dziesiątki klubów, dyskotek, eventów.

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe stworzone przez nas cechują się skupieniem na tych detalach, które są najważniejsze dla klienta. Sprawdź naszą ofertę dla firm.

Teledyski

Wyprodukowaliśmy teledyski dla wielu zachodnich gwiazd, m.in. do utworu Stevie B & Pitbull - Spring Love 2014, który ma kilkanaście milionów wyświetleń na youtube.

Filmy ślubne

Ze względu na dużą złożoność imprezy, jaką jest wesele, zapraszamy do poznania szczegółowej oferty ślubnej, gdzie można znaleźć odpowiednie dla każdego pakiety.

Studniówki

Studniówki, podobnie jak wesela, są imprezami na które przygotowaliśmy ofertę szczegółową. Zapraszamy do zapoznania się z jej detalami, oraz wybraniem najbardziej optymalnej opcji.

Reportaż z imprez

Wykonujemy reportaże fotograficzne z imprez okolicznościowych, takich jak wesela, studniówki, rocznice, a także z imprez klubowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną oraz studniówkową.

Fotografia portretowa

Wykonujemy sesje w plenerze lub w naszym studiu, w którym posiadamy odpowiedni sprzęt oswietleniowy.

Fotografia produktowa/reklamowa

Fotografia komercyjna to również szutka, pomożemy Ci wypromować Twój biznes dzięki przyciągającej wzrok fotografii. Zapomnij o stockowych zdjęciach, niech twoje marka będzie promowana poprzez wyjątkowe fotografie.

Makrofotografia / fotografia artystyczna

W wolnych chwilach poświęcamy się pasji uwieczniania tego, co na pozór nie jest widoczne gołym okiem .

Plakaty / ulotki reklamowe

Projektujemy plakaty, ulotki reklamowe, wizytówki, papier firmowy, wszystko co potrzebne aby spersonalizować, oraz nadać profesjonalnego wyglądu Twojej firmie. Sprawdź naszą ofertę dla firm.

Logotypy

Logotypy zaprojektowane przez nas cechują się czytelnością, łatwo zapadają w pamięć, oraz możliwe są do odtworzenia na wszelakich powierzchniach. Poniżej oraz w dziale portfolio można znaleźć kilka przykładów.

Banery / projekty wielkoformatowe

Przygotowywujemy projekty pod druki wielkoformatowe takie jak banery zewnętrzne, fototapety, czy tez projekty specjalne.


Animacje / VFX

Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie do generowania animacji oraz efektów specjalnych tworząc animacje z zasobów, które posiadamy, lub z dostarczonych materiałów. Posiadasz zdjęcia, plakat? Możemy wykonać z niego trójwymiarową animację.

Intra / czołówki

Jeśli Ty lub Twoja firma potrzebuje profesjonalnego intra, które będzie wykoszystywane we wszelkiego rodzajach prezentacjach, filmach, lub na stronie www, zapraszamy do kontaktu. Projektujemy czołówki nie tylko pod wzgledem wizualnym, ale także dobieramy do nich odpowiednie udźwiękowienie.

Spoty / teasery

Wykonujemy spoty, skróty filmów, zapowiedzi imprez wyrenderowane dla przeglądania w internecie, lub przygotowane do projekcji w telewizji.

Projektujemy strony www w pełnym zakresie, od prostych v-cardów, poprzez storny biznesowe, na złożonych portalach z systemem zarządzania treścią kończąc. Poniżej wylistowaliśmy kilka najważniejszych, zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

V-card

Najprostsza forma przedstawienia sie w internecie. Odpowiednik wirtualnej wizytówki

Responsywne strony firmowe

Jeśli prowadzisz firmę, większość wyszukiwań rozpoczyna się na urządzeniach mobilnych, dlatego nasze strony projektujemy tak, aby były odpowiednio wyświelane i na komputerze stacjonarnym, jak i smartphonie, czy tablecie.

CMS - system zarządzania treścią

Projektujemy strony w oparciu o system zarządzania treścią, który pozwala edytować i aktualizować strony praktycznie z zerową znajomością programowania i języka html.

Strony Flash

Wykonujemy również strony w oparciu o język flash, które mimo małej kompatybilności z urządzeniami mobilnymi potrafią w jedyny dla siebie animowany sposób przedstawić daną treść.

Banery flash/html

Projektujemy banery reklamowe flash lub wykonane w technologii html. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Podkłady audio

Projektujemy p

Spoty radiowe

Projektujemy p

Udźwiękowienie

Projektujemy p

Rejestracja wydarzeń

Projektujemy p

Oferta szczegółowa

Sprawdź szczegółową ofertę na wybrane, bardziej złożone projekty .


Kontakt

  • Cp Media Krzysztof Mucha
  • +48 698 638 074
  • ul. Powstańców 80
    42-700 Sadów
    Poland

Więcej...